skincareideasstils.com Güncel Seyahat ve Gezi Bloğu

Endonezya YOGYAKARTA

Endonezya YOGYAKARTA

0

Endonezya YOGYAKARTA

Bu güzel şehrin ilçesini dünyanın her yerinden ziyaretçiler akın akın geliyor ve türüzim beldesi olarakta tanınan bu güzel yerler her vakit bulunmaz bir nimet gibidir onun amacıyla degerini bilme lazımdır fırsatı olan insanalr her vakit gezip görmek eylenmek istrler ama kimide işten güçten kafasını kaldıramıyor parası bulunduğu durumda bu güzel yerlerden mahrum kalıyorlar siz siz olun bu bölgeleri kesinlikle ziyaret edin.

Hollanda’ya karşı verdiği bağımsızlık mücadelesinde başrolü üstlenmiş bu şehir, hâlâ bir sultan doğrulusunda yönetiliyor. Sultan Sarayı’nın büyük bir bölümü ziyarete açık. Her gün değişik bir müzik etkinliğine sahne olan saray, aynı vakitte batik müzesi olarak kullanılıyor. Bu sarayda birden fazla görevli var onalrın dikkatli korması gereken tüm dunyaya yeten bir hazıne olduğu için hiç bir zaman boş bırakılmıyor. Bu kutsal şehir olarak biliniyor aynı anda birden fazla hizmet sağlamaktalar bunun için endonezya için çok önemli bir yerdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası