skincareideasstils.com Güncel Seyahat ve Gezi Bloğu

Gizemli Ada Yeni Zelanda

0

Mükemmel bir ada ülkesi görmek ve bunun yanındaki dağları dolaşmak isteyenlerin gideceği ilk adres, Yeni Zelanda. Bu ülkedeki mükemmel havayı içinize çekmek gerçekten sizi çok rahatlatacak. Kendinizi adeta okyanusun derinliklerinde hissedeceksiniz. Bu okyanusun ardından gelen muhteşem güzellikleri ile Yeni Zelanda adeta sizleri kendine çağırıyor.

Buraya gelenlerin gezmek isteyeceği ilk noktalardan biri olan Milford Sound’da Mitre Peak’ı keşfedecek, şelalenin muazzam havası ve oradaki ambiyans ile birlikte huzura kavuşacak, penguen ve fokların yüzüşlerine hayran kalarak adeta kendinizi muhteşem bir yerde bulacaksınız.

Eğer doğa yürüyüşlerini seven biri iseniz de Cook Dağı, sizin için en iyi seçeneklerden biri olacak. Doğanın harikalarıyla büyülenip yüksek dağda bulunan yürüyüş rotalarını bulacak ve bu rotalarda yapacağınız doğa yürüyüşleri ile huzura kavuşacak, serinliğin tadına varacaksınız. Ayrıca balı avı ile uğraşanlar ve büyük balıkların avlarını görmek isteyenler için Bay Adaları, sizi Russell ve Maori’nin güzellikleri ile buluştururken, yapılan büyük balık avları da sizin balıkçılık tecrübelerinizi büyük oranda arttıracak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası